Pimapen Montaj

Montaj yaparken temizliğe ve titizliğe büyük önem veriyoruz. Eviniz tozlanmasın ve kirlenmesin diye çeşitli tedbirler alıyoruz. Bunlardan bir tanesi tüm eşyalarınızın üzerini  toz almayacak şekilde tek kullanımlık  ambalaj örtü ile kaplamaktır.  Devamı >>>

 

pencere

  • warning: Creating default object from empty value in /home/atacpima/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: Creating default object from empty value in /home/atacpima/public_html/modules/gallery_assist/gallery_assist_display.inc on line 52.

Ataç Pimapen

Web sitemize hoş geldiniz.!

Web sitemizde pimapen ürünlerini ve hizmetlerini inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz telefon ve mail yoluyla ulaşabilir, bizden fiyat teklifi alabilir, satış ve montaj hakkında gerekli bilgileri isteyebilirsiniz.

FANTASIA
FANTASIA
panjur-pimapen
panjur pimapen
kepenek 3d kesit
kepenk 3d kesit
altinmese pencere
altinmese pencer...

Pencere

Pencere

Secak bir yuva ve Aile

Panjur Sistemi

Panjur Sistemi

Pimapen   Panjur   Sistemin Başlıca Özellikleri       
       
     
1.     37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.

Panjur

Panjur

       PANJUR SİSTEMİ 

Sineklik

Sineklik

     SİNEKLİK SİSTEMİ  

Slider Pimapen S-9500 Sürme

Slider Pimapen  S-9500 Sürme

S-9500 SLIDER              
           
S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.

Sistemin Başlıca Özellikleri
 

Quadro Pimapen S-6000

Quadro Pimapen  S-6000

PİMAPEN S-6000 QUADRO                
     
S-6000 QUADRO , PİMAPEN'in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir.

Horizon Pimapen S-7000

Horizon Pimapen S-7000

PIMAPEN S-7000 HORIZON              

Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

UYGULAMA DETAYLARI        

Fantasia Pimapen S 7500

Fantasia Pimapen S 7500

PİMAPEN S-7500 FANTASIA             
          
    
75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye'de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3'lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

Pimapen Renkleri

Piamapen Renleri

Cam Balkon

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Kullanıcı girişi

WhastApp Danışma Hattı

Ücretsiz Ölçü ve WhatsApp Danışma Hattı : 0 532 698 45 76