Pimapen Montaj

Montaj yaparken temizliğe ve titizliğe büyük önem veriyoruz. Eviniz tozlanmasın ve kirlenmesin diye çeşitli tedbirler alıyoruz. Bunlardan bir tanesi tüm eşyalarınızın üzerini  toz almayacak şekilde tek kullanımlık  ambalaj örtü ile kaplamaktır.  Devamı >>>

 

Sineklik

Sineklik

     SİNEKLİK SİSTEMİ  

PİMAPEN PVC pencere sistemlerine uyumlu Sineklik Sistemi hem pencere hem kapı olabilecek tarzda geliştirilmiştir. Sistem, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilme avantajını sağlayan menteşeli ya da sabit kullanım alternatiflerine sahiptir. Kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey olarak hareket eden PİMAPEN Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir. Sürme Serilerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.
 
Sistemin Başlıca Özellikleri

1.     Sineklik profilleri RAL 9010 beyaz elektrostatik boyalı alüminyumdur.
2.     Köşe birleştirme parçaları plastik enjeksiyondur.
3.     Menteşeleri güneş ışınlarına (UV) dayanıklı özel plastiktir.
4.     Tutamağı plastik enjeksiyondur.
5.     Kilitleme elemanı olarak ayarlanabilir mıknatıslı sineklik çıtçıtı kullanılmaktadır.
6.     Görüşü engellemeyen cam elyaf sineklik teli kullanılmaktadır.
7.     Sineklik telinin kanata sabitlenmesi gergi kordonu ile sağlanmaktadır.

Pimapen Renkleri

Piamapen Renleri

Cam Balkon

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Kullanıcı girişi

WhastApp Danışma Hattı

Ücretsiz Ölçü ve WhatsApp Danışma Hattı : 0 532 698 45 76