Pimapen Montaj

Montaj yaparken temizliğe ve titizliğe büyük önem veriyoruz. Eviniz tozlanmasın ve kirlenmesin diye çeşitli tedbirler alıyoruz. Bunlardan bir tanesi tüm eşyalarınızın üzerini  toz almayacak şekilde tek kullanımlık  ambalaj örtü ile kaplamaktır.  Devamı >>>

 

panjur

  • warning: Creating default object from empty value in /home/atacpima/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • warning: Creating default object from empty value in /home/atacpima/public_html/modules/gallery_assist/gallery_assist_display.inc on line 52.

Pimastor Panjur Sistemi

Pimastor Panjur Sistemi

Pimastor Panjur Sistemi
Her türlü yapıya kolayca uygulanan ve evinizin mükemmel tamamlayıcısı olan Pimastor Panjur Sistemleri ile olumsuz hava şartları dışarıda, evinizdeki mutluluk içerde kalsın.

Kutu Tipi : Monoblok
Kutu Çeşitleri : 165x165 / 200x200

: 165x200 / Yalıtımlı

: 200x235 Yalıtımlı
Lamel Tipi : PVC (37mm; 55mm) / ALM.
Opsiyonel Uygulamalar : Stor Sineklik

Yalıtım;
Pimastor Panjur Sistemleri her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanarak olumsuz hava şartlarının dışarıda bırakılmasına olanak sağlar.

Ataç Pimapen

Web sitemize hoş geldiniz.!

Web sitemizde pimapen ürünlerini ve hizmetlerini inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz telefon ve mail yoluyla ulaşabilir, bizden fiyat teklifi alabilir, satış ve montaj hakkında gerekli bilgileri isteyebilirsiniz.

FANTASIA
FANTASIA
panjur-pimapen
panjur pimapen
kepenek 3d kesit
kepenk 3d kesit
altinmese pencere
altinmese pencer...

Panjur Sistemi

Panjur Sistemi

Pimapen   Panjur   Sistemin Başlıca Özellikleri       
       
     
1.     37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.

Panjur

Panjur

       PANJUR SİSTEMİ 

Pimapen Renkleri

Piamapen Renleri

Cam Balkon

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Kullanıcı girişi

WhastApp Danışma Hattı

Ücretsiz Ölçü ve WhatsApp Danışma Hattı : 0 532 698 45 76